Om du er nybegynner eller en erfaren kartleser så har du igjen muligheten til å bli med på vinterens kartleserkurs i regi av Codrivers Ass.
Co-Drivers Association(CDA) er klubben som ivaretar interessene til norske kartlesere i rally. Siden starten i 1999 har klubben nå fått mer enn 100 aktive medlemmer. Nå har DU muligheten til å tilegne deg kompetansen til norges beste kartlesere. I mars arrangerer CDA i samarbeid med NMK Nore og Uvdal, sitt andre kartleserkurs på Rødberg i Numedal.
KURSET EGNER SEG FOR BÅDE NYBEGYNNERE OG VEDEREKOMMENDE!
Kurset vil inneholde:
Notekurs og annen teoretisk opplæring.
Regelverk.
Opplæring med masser av innboard-videoer.
Praktiske virkemidler.
Notelesing i praksis med utvalgte elitesjåfører i 4WD-biler.
Sosialt samvær, overnatting, god mat og drikke.
Prisen inkluderer:
Hele kurset med teoretisk og praktisk del, fredag -søndag.
Kursmatriell.
2 overnattinger (fre-søn) på Rødberg Hotel m/ full pensjon.
Kurset ledes av:
Toppkartlesere som Runar Pedersen, Kjell Pettersen, Erik Pedersen, Henning Isdal m.fl.
Dyktige sjåfører.
Pris
Prisen vil ligge på ca. 3 500,- pr. person.
(eksakt pris kommer vi tilbake på)
Informasjon:
For mer informasjon, vær vennligst og ta kontakt med Runar Pedersen 90 11 57 70,
Henning Isdal 90 05 02 45 eller Laila Sælebakke 95 29 70 40.
Påmelding:
Påmelding må skje så snart som mulig og senest innen fredag 15. februar til Laila Sælebakke på telefon 95 29 70 40 eller pr. mail Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
PS: Jenter oppfordres til å delta.