Unguttene Anders Persson Andersen og Jørgen Nordhagen fra Hadeland i deres Mazda 323 Turbo 4WD kjørte inn til en flott 15.plass totalt etter å ha kjørt inn til 2.plass totalt på den siste etappen.
Løpet hadde 31 km med fartsetapper og gikk på bløte Vara-veier etter en natt med masse regn. Det stilte hele 102 til start.
Anders P. Andersen og kartleser Jørgen Nordhagen vant klassen for c-førere med gruppe A-biler og 4wd og raskeste c-fører totalt med Valter Chr. Jensens gamle Mazda. Det var kun 3 b-førere som klarte å kjøre fra dem også.
Pål Pendrup/Thor Øyvind Pettersen ble nr 5 av totalt 21 startende i Volvo Orginal.
John Thorby/Per Dalene i Volvo 940 ble nr 7 av 18 totalt i klassen nasjonal for b-førere.
Bjørn Bekkevold/Terje Alexandersen ble nr 4 av 12 totalt i klassen nasjonal for c-førere med deres Opel Manta, men bror Tor Bekkevold med kartleser Tor Erik Nilsen ble nr 10 i den samme klassen med deres Opel Ascona.