Per Engseth og Norodd Johansen kjørte idag Munkforsracet i Sverige, og er fornøyd med kjøringen. Vi er fortsatt ikke helt sikker på hvilken plassering duoen fikk ettersom de fikk ett tillegg på 1 minu
Man kan vel egentlig si at dette er Per Engseths første kjøring i en N4 bil, men det hele gikk relativt greit. De hadde noen problemer med de svenske reglene rundt tidskontroller, og fikk dermed ett tillegg på 1 minutt og 40 sekunder. Vi har fått høre at teamet ville fått en 2. plass totalt, og i klassen dersom de ikke hadde fått denne tilleggstiden.
Duoen kjørte Mitsubishi'en som Tord Linnerud og Henning Isdal kjørte i årets sesong. Norodd Johansen kjøpte denne bilen etter sesongslutt. Og dersom alt går i boks vil vi kunne se duoen igjen i neste års to første NM-runder. Så vi får håpe at det hele ordner seg med sponsorene.
Bildet er tatt av : Trond Inge Østbye